Trener:
Zoran Zubaj i Miran Knezović
Sastav:
Josip Kotrha, Andrija Pašalić , Kristijan Tukara , Ivan Lovrić, Matej Majdanžić,  Benjamin Hagjijaj, Daniel Rako, Ivan Pušić, Daniel Tavra, Levent Pasa, Marko Barać

München - Croatia je na gostujućem tereneu kod SV Aubinga nastavila svoj pobjednički niz i pohod prema vrhu tablice. Unatoč nedostatku nekolicine standardnih igrača, Croatia je odigrala odličnu utakmicu i zasluženo osvojila tri boda na vrućem gostujućem terenu.

Trener Zoran Zubaj i njegov pomoćnik Miran Knezović su zbog nedostatka nekolicine igrača bili primorani mijenjati sastav momčadi. Tako su svoje mjesto u momčadi pronašli Matej Majdanžić i Ivan Lovrić, koji su svojom igrom pokazali da se na njih može računati u sljedećim okršajima u brorbi za vrh tablice.

Croatia je dominirala tijekom cijele utakmice, dok su domaći igrači uglavnom čekali greške naših igrača u obrani, pokušavajući tada brzim protunapadima ugroziti gol naše momčadi. Strijelci za Croatiu bili su Daniel Tavra u 15. minuti, koji se odličnim udarcem sa preko 30. metara udaljenosti prvi upisao u listu strijelaca, i Ivan Pušić koji se nakon odličnog solo prodora u 52. minuti  sam našao ispred protivničkog golmana kojeg je sa lakoćom lobovao.

Croatia se ovom pobjedom učvrstila na 4. mjestu Kreisklasse 3.

Sljedeću utakmicu Croatia igra 09. 11. u 14:15 na gostujućem terenu kod FC Teutonie.

Tekst: Anđela Drmić